Про нас

MirGardin, це ідея створення нами повноцінного магазину текстилю, в якому буде надано різноманітний вибір як готових варіантів, так і різних відрізних моделей, це широкий асортимент недорогих готових штор, тканини на метраж турецьких та китайських виробників, ламбрекенів на будь-які карнизи. У нас у магазині Ви підберете тканини на будь-який смак та для будь-якого інтер'єру.

Якісні та красиві штори з наших тканин прикрасять не тільки квартири, приватні будинки або дачі, вони підійдуть також, для різних приміщень від кафе, ресторанів і до офісних приміщень!

Ми можемо гарантувати відмінну якість продукції, підкріплену величезною кількістю вдячних відгуків від клієнтів, а також надати максимально низькі ціни. Головною та основною ідеєю нашої компанії є створення затишку та комфорту у Вашому інтер'єрі. Штори виготовляються за найновішими інноваційними технологіями, на сучасному обладнанні, з високоякісних матеріалів.

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з повним асортиментом нашої продукції, дізнатися детальну інформацію про моделі та ціни. Наші кваліфіковані менеджери дадуть відповіді на будь-які питання, що Вас цікавлять, у найкоротші терміни і допоможуть Вам з вибором.

Приємних покупок!