Фільтр продукції

Ціна
-
грн.
Тканина

Штори

Штори Юніс (сіро-бежевий)
Штори Юніс (сіро-бежевий) - з велюру подарує розкіш та свято в інтер'єрі. Штори добре тримають форму і драпіруються гарними складками. Велюр – щільна бархатиста тканина з м'яким густим ворсом. Щільна тканина добре блокує світло, звуки, не пропускає у приміщення холод чи спеку, утримує пост..
485 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Штори Юніс (коричневий)
Штори Юніс (коричневий) - з велюру подарує розкіш та свято в інтер'єрі. Штори добре тримають форму і драпіруються гарними складками. Велюр – щільна бархатиста тканина з м'яким густим ворсом. Щільна тканина добре блокує світло, звуки, не пропускає у приміщення холод чи спеку, утримує постій..
485 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Штори Юніс (бежевий)
Штори Юніс (бежевий) - з велюру подарує розкіш та свято в інтер'єрі. Штори добре тримають форму і драпіруються гарними складками. Велюр – щільна бархатиста тканина з м'яким густим ворсом. Щільна тканина добре блокує світло, звуки, не пропускає у приміщення холод чи спеку, утримує постійну ..
485 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Штори Беверлі (різні кольори)
Штори Беверлі (різні кольори) - з велюру подарує розкіш та свято в інтер'єрі. Штори добре тримають форму і драпіруються гарними складками. Велюр – щільна бархатиста тканина з м'яким густим ворсом. Щільна тканина добре блокує світло, звуки, не пропускає у приміщення холод чи спеку, утримує постійну т..
435 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Штори Метрополь (рижий)
Штори Метрополь (рижий) - з велюру подарує розкіш та свято в інтер'єрі. Штори добре тримають форму і драпіруються гарними складками. Велюр – щільна бархатиста тканина з м'яким густим ворсом. Щільна тканина добре блокує світло, звуки, не пропускає у приміщення холод чи спеку, утримує постій..
335 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Штори Метрополь (темно-бежевий)
Штори Метрополь (темно-бежевий) - з велюру подарує розкіш та свято в інтер'єрі. Штори добре тримають форму і драпіруються гарними складками. Велюр – щільна бархатиста тканина з м'яким густим ворсом. Щільна тканина добре блокує світло, звуки, не пропускає у приміщення холод чи спеку, утриму..
335 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Штори Метрополь (бордовий)
Штори Метрополь (бордовий) - з велюру подарує розкіш та свято в інтер'єрі. Штори добре тримають форму і драпіруються гарними складками. Велюр – щільна бархатиста тканина з м'яким густим ворсом. Щільна тканина добре блокує світло, звуки, не пропускає у приміщення холод чи спеку, утримує пос..
335 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Штори Метрополь (зелений)
Штори Метрополь (зелений) - з велюру подарує розкіш та свято в інтер'єрі. Штори добре тримають форму і драпіруються гарними складками. Велюр – щільна бархатиста тканина з м'яким густим ворсом. Щільна тканина добре блокує світло, звуки, не пропускає у приміщення холод чи спеку, утримує пост..
335 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Штори Метрополь (шампань)
Штори Метрополь (шампань) - з велюру подарує розкіш та свято в інтер'єрі. Штори добре тримають форму і драпіруються гарними складками. Велюр – щільна бархатиста тканина з м'яким густим ворсом. Щільна тканина добре блокує світло, звуки, не пропускає у приміщення холод чи спеку, утримує пост..
335 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Штори Метрополь (молочний)
Штори Метрополь (молочний) - з велюру подарує розкіш та свято в інтер'єрі. Штори добре тримають форму і драпіруються гарними складками. Велюр – щільна бархатиста тканина з м'яким густим ворсом. Щільна тканина добре блокує світло, звуки, не пропускає у приміщення холод чи спеку, утримує пос..
335 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Штори Метрополь (бежевий)
Штори Метрополь (бежевий) - з велюру подарує розкіш та свято в інтер'єрі. Штори добре тримають форму і драпіруються гарними складками. Велюр – щільна бархатиста тканина з м'яким густим ворсом. Щільна тканина добре блокує світло, звуки, не пропускає у приміщення холод чи спеку, утримує пост..
335 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Штори Метрополь (рожевий)
Штори Метрополь (рожевий) - з велюру подарує розкіш та свято в інтер'єрі. Штори добре тримають форму і драпіруються гарними складками. Велюр – щільна бархатиста тканина з м'яким густим ворсом. Щільна тканина добре блокує світло, звуки, не пропускає у приміщення холод чи спеку, утримує пост..
335 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Штори Метрополь (шоколадний)
Штори Метрополь (шоколадний) - з велюру подарує розкіш та свято в інтер'єрі. Штори добре тримають форму і драпіруються гарними складками. Велюр – щільна бархатиста тканина з м'яким густим ворсом. Щільна тканина добре блокує світло, звуки, не пропускає у приміщення холод чи спеку, утримує п..
335 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Важливу роль у створенні гарного інтер'єру приміщення грає правильне декорування вікон. Як завершальний штрих використовуються штори, від вибору яких залежить загальна атмосфера в будинку. Якісно виготовлені та довговічні у застосуванні вироби служать для захисту вікна в холодний період та створюють візуальну теплоту. Різні варіанти штор не лише захищають та прикрашають будинок, але також можуть відкоригувати форму вікна.

Як підібрати штори

Перед тим, як купити штори, необхідно врахувати індивідуальні особливості інтер'єру. Насамперед, корисно звернути увагу на гармонійне поєднання виробів зі стінами. При цьому важливо, щоб штори не зливались із ними. Крім того, вибір кольору та фактури пов'язаний з наявними або передбачуваними меблями.
Зазвичай для невеликої і недостатньо освітленої кімнати купуються легкі моделі. Габаритні приміщення вимагають використання яскравіших штор з наявністю великих малюнків. У тих випадках, коли штори поєднуються зі світлими шпалерами, добре виділяються темні меблі та надається вишуканості будь-якому інтер'єру.
Ретельно вибираючи тканини для штор, користувачі цікавляться щільністю та типом матеріалу. Використання одноколірних тканин є універсальним варіантом, оскільки такі штори підходять до будь-яких предметів інтер'єру. Ми пропонуємо унікальну колекцію, виконану з насиченими відтінками та підкреслює неповторний стиль приміщень у будинку.

Купити штори в MirGardin

Користуючись послугами нашої компанії, споживачі можуть купити недорогі штори із чудовими характеристиками. Ми реалізуємо тільки якісний товар, виготовлений із міцного та зносостійкого матеріалу. У процесі тривалого використання цієї продукції зберігаються зовнішній вигляд і корисні властивості. У нас можна замовити додаткові послуги, скористатися зручними знижками та вигідними акціями.

У нас ви можете купити тканину для штор будь-якого кольору

У широкому асортименті товару представлені оригінальні моделі з різною гамою кольорів і доступними ціновими показниками. У кожному готовому комплекті поєднуються актуальні побажання замовників. Наші вироби відрізняються високою функціональністю, чудовими естетичними властивостями та привабливою вартістю. Компанія несе відповідальність за якість тканин та користується довірою з боку численних споживачів.

Що робити, якщо хочете купити штори в Україні

Ми надаємо максимально вигідну можливість штори купити Україна із забезпеченням швидкої та надійної доставки. Наші грамотні та досвідчені співробітники допомагають вибрати товар, що цікавить, оформлення заявки відбувається протягом найкоротшого терміну. Приймаючи рішення штори купити в нашій відповідальній компанії, замовники роблять найбільш правильний вибір. Ми враховуємо будь-які вимоги та побажання клієнтів, формуючи доступні ціни на кожну групу товару. Якщо ви хочете купити штори в Україні, звертайтесь до нас, і ми допоможемо знайти найкращий варіант!