Фільтр продукції

Тюль

Тюль Белла (білий)
Тюль Белла (білий) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою прикрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осе..
143 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Віола (бежевий)
Тюль Віола (бежевий). Чудова прозора завіса з органзи. Тканина легка, майже невагома, вона легко огортає силует вашого вікна і надає йому принадну жіночність і воістину божественну красу. На думку сучасних виробників, тюль з органзи доречна практично у будь-якому приміщенні, незалежно від його функц..
152 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Льон однотонний білий
Тюль льон однотонний (білий). Легкий тюль із льону в еко-стилі для квартири або заміського будинку. Матеріал - матовий льон-жаккард, легка тканина, драпірується красивими складками. Тюль виглядає ефектно та стильно. Тюль м'яко завершить однотонний комплект штор, гармонійно доповнить портьєри з делік..
149 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Мішель (золото)
Тюль Мішель (золото) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою прикрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осередками. Тюль..
216 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Кірстен (білий)
Тюль Кірстен (білий) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою прикрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осеред..
149 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Стефанія (білий)
Тюль Стефанія (білий) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою прикрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осере..
184 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Крістін (молочний)
Тюль Крістін (молочний) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою окрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осередками. Тюл..
455 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Флор (молочний)
Тюль Флор (молочний) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою окрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осередками. Тюль в..
391 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Флор (білий)
Тюль Флор (білий) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою окрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осередками. Тюль вигл..
391 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Флоренція (молочний)
Тюль Флоренція (молочний) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою окрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осередками. Т..
395 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Флоренція (білий)
Тюль Флоренція (білий) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою окрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осередками. Тюль..
395 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Елісон (молочний)
Тюль Елісон (молочний) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою окрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осередками. Тюль..
398 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Елісон (білий)
Тюль Елісон (білий) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою окрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осередками. Тюль ви..
398 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Марта (бежевий)
Тюль Марта (бежевий) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою окрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осередками. Тюль в..
395 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Аманда (білий)
Тюль Аманда (білий) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою окрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осередками. Тюль ви..
398 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Агніс (бірюзовий)
Тюль Агніс (бірюзовий) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою окрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осередками. Тюль..
393 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Алана (золото)
Тюль Алана (золото) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою окрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осередками. Тюль ви..
378 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Агніс (золото)
Тюль Агніс (золото) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою окрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осередками. Тюль ви..
393 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Хлоя (бежевий)
Тюль Хлоя (бежевий) - Легкий тюль із льону в еко-стилі для квартири чи заміського будинку. Матеріал - матовий льон-жаккард, легка тканина, драпірується красивими складками. Тюль виглядає ефектно та стильно. Тюль м'яко завершить однотонний комплект штор, гармонійно доповнить портьєри з делікатним віз..
148 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Вікторія (білий)
Тюль Вікторія (білий) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою прикрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осере..
181 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Бріджет (білий)
Тюль Бріджет (білий) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою прикрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осередками...
212 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Бріджет (молочний)
Тюль Бріджет (молочний) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою прикрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осе..
212 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Мері (бежевий)
Тюль Мері (бежевий) -Легкий тюль із льону в еко-стилі для квартири чи заміського будинку. Матеріал - матовий льон-жаккард, легка тканина, драпірується красивими складками. Тюль виглядає ефектно та стильно. Тюль м'яко завершить однотонний комплект штор, гармонійно доповнить портьєри з делік..
143 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Мері (сірий)
Тюль Мері (сірий) - Легкий тюль із льону в еко-стилі для квартири чи заміського будинку. Матеріал - матовий льон-жаккард, легка тканина, драпірується красивими складками. Тюль виглядає ефектно та стильно. Тюль м'яко завершить однотонний комплект штор, гармонійно доповнить портьєри з д..
143 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Інтер'єр вікна - найважливіша і остання частина в облаштуванні кімнати. Без гарних штор, тюлів та ламбрекенів дизайн буде незавершеним.
Придбати тюль ви можете у нашому інтернет магазині MirGardin. Для вас ми підтримуємо широкий асортимент різноманітних тканин, які можна підібрати до будь-якого інтер'єру та типу кімнати.

ЯК ПІДІБРАТИ ТЮЛЬ
     Тюлі виконують важливі функції – розсіюють та приглушують сонячні промені, що потрапляють у вікно. При виборі тюлю слід враховувати деякі фактори:
     1. На який бік виходять вікна
Якщо вікна знаходяться в південному напрямку, і сонечко набридає вам цілий день, то потрібно вибирати темніші і щільніші тканини.
Для північної сторони характерна низька освітленість. Підійдуть сітчасті та прозорі тюлі, які добре пропускають світло.
     2. Інтер'єр кімнати
Завіси краще підбирати до меблів, а не до шпалер. Шпалери швидко втрачають зовнішній вигляд, і їх доводиться переклеювати.
    • Ампір
Імператорському помпезному інтер'єру відповідають вироби "Б'янка", "Белла", "Моллі", "Мелінда", "Леслі", "Келлі", "Кірстен", "Делла", "Дакота" та "Ванесса".
    • Стиль Бароко
Для італійського розкішного інтер'єру підійдуть тюлі з вишивкою молочного та золотистого кольору, наприклад, "Альбіна", "Симона", "Жанет", "Селеста", "Елізабет" та "Джулія".
    • Стиль мінімалізм
Любителі простоти та перфекціонізму гідно оцінять завіси у смужку “Рейлі”, “Лорейн” та “Латиша” у різному кольоровому рішенні.
    • Стиль авангард
Для веселого, пустотливого та квітчастого інтер'єру підійдуть тканини з малюнком "Мілана", "Мери", "Ліана", "Христина", "Дебора", "Анжеліка" та "Амбер".
    • Незвичайні стилі
Якщо в кімнаті є японсько-китайські нотки, слід розглянути тюль “Сакура”.
Хіпстерів – шанувальників вінтажних виробів, залучать сітчасті моделі "Мадлен" та однотонні льняні тюлі "Джесіка".
До інтер'єру античної епохи можна підібрати вироби "Регіна", "Олена", "Елісон" та "Єгипет".
     3. Штори та ламбрекени
Не виключено, що тюль може бути єдиною окрасою вікна. Такі рішення підходять для аматорів мінімалізму. Однак якщо ви плануєте купувати штори або ламбрекен, необхідно вибирати завіси, що сполучаються. Не обов'язково купувати всі одного кольору та фактури, важливо правильно розставити акценти.
Якщо тюль з фотодруком, вишивкою, об'ємним малюнком, то штори мають бути однотонними.
Якщо ж ви хочете надати шторам основне значення, вибирайте простий тюль, що відрізняється від штор на кілька тонів. Причому не обов'язково, щоб тюль був світлішим.
     4. Тип кімнати
Для кожної кімнати необхідні певні тюлі, наприклад, тюль для дитячої кімнати не повісити у вітальні.
    • У дитячу кімнату
Ваші діти проводять багато часу за іграми і заняттями, тому важливо, щоб в кімнаті була приємна і атмосфера, що спонукає до звершень. Можна вибрати недорогі тюлі з легкої напівпрозорої органзи жовтого, зеленого кольору, а також з персонажами улюблених мультфільмів. Яскраві шторки піднімуть настрій вашого малюка навіть у найгірший день.
    • На кухню
Тюль на кухні часто використовується індивідуально, штори не завжди доречні. Якщо кухня світла, можна вибирати щільнішу тканину, наприклад льон. У кухнях, куди сонце рідко заглядає, доцільно використовувати сітчастий і ажурний тюль.
    • У зал та вітальню
У гостьових кімнатах тюль потрібно підбирати до інтер'єру та штор (якщо ви їх вже придбали). Підійдуть вироби з органзи, фатину та шифону.
    • Тюль у спальню
Спальня – місце відпочинку. Тому тюль краще підбирати пастельних відтінків.


ЧОМУ КУПУВАТИ ПОТРІБНО У НАС
     З нашою компанією MirGardin ваші вікна помітно перетворяться. У нас ви отримаєте гідний рівень обслуговування, приємний сервіс, допомогу у виборі та консультацію з питань, що вас цікавлять. Замовлення оформляється швидко та просто, для цього можна зв'язатися за вказаними контактами або заповнити певну форму на сайті. Доставка та оплата здійснюються зручними вами способами, надійність перевезення гарантована. Визначитись з вибором вам допоможуть описи товарів та їх фото, які є на сторінках товарів. Купити тюль з доставкою по Україні дозволяє швидко, зручно та вигідно змінити кімнату кожного клієнта. Якісні тюлі від виробника довго радуватиме вас і ваших близьких.