Фільтр продукції

Тюль для кухні

Тюль Белла (білий)
Тюль Белла (білий) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою прикрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осе..
143 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Віола (бежевий)
Тюль Віола (бежевий). Чудова прозора завіса з органзи. Тканина легка, майже невагома, вона легко огортає силует вашого вікна і надає йому принадну жіночність і воістину божественну красу. На думку сучасних виробників, тюль з органзи доречна практично у будь-якому приміщенні, незалежно від його функц..
152 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Льон однотонний білий
Тюль льон однотонний (білий). Легкий тюль із льону в еко-стилі для квартири або заміського будинку. Матеріал - матовий льон-жаккард, легка тканина, драпірується красивими складками. Тюль виглядає ефектно та стильно. Тюль м'яко завершить однотонний комплект штор, гармонійно доповнить портьєри з делік..
149 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Мішель (золото)
Тюль Мішель (золото) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою прикрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осередками. Тюль..
216 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Кірстен (білий)
Тюль Кірстен (білий) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою прикрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осеред..
149 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Стефанія (білий)
Тюль Стефанія (білий) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою прикрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осере..
184 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Крістін (молочний)
Тюль Крістін (молочний) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою окрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осередками. Тюл..
455 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Флор (молочний)
Тюль Флор (молочний) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою окрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осередками. Тюль в..
391 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Флор (білий)
Тюль Флор (білий) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою окрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осередками. Тюль вигл..
391 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Флоренція (молочний)
Тюль Флоренція (молочний) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою окрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осередками. Т..
395 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Флоренція (білий)
Тюль Флоренція (білий) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою окрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осередками. Тюль..
395 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Елісон (молочний)
Тюль Елісон (молочний) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою окрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осередками. Тюль..
398 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Елісон (білий)
Тюль Елісон (білий) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою окрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осередками. Тюль ви..
398 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Марта (бежевий)
Тюль Марта (бежевий) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою окрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осередками. Тюль в..
395 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Аманда (білий)
Тюль Аманда (білий) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою окрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осередками. Тюль ви..
398 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Агніс (бірюзовий)
Тюль Агніс (бірюзовий) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою окрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осередками. Тюль..
393 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Алана (золото)
Тюль Алана (золото) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою окрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осередками. Тюль ви..
378 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Агніс (золото)
Тюль Агніс (золото) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою окрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осередками. Тюль ви..
393 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Хлоя (бежевий)
Тюль Хлоя (бежевий) - Легкий тюль із льону в еко-стилі для квартири чи заміського будинку. Матеріал - матовий льон-жаккард, легка тканина, драпірується красивими складками. Тюль виглядає ефектно та стильно. Тюль м'яко завершить однотонний комплект штор, гармонійно доповнить портьєри з делікатним віз..
148 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Вікторія (білий)
Тюль Вікторія (білий) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою прикрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осере..
181 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Бріджет (білий)
Тюль Бріджет (білий) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою прикрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осередками...
212 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Бріджет (молочний)
Тюль Бріджет (молочний) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою прикрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осе..
212 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Мері (бежевий)
Тюль Мері (бежевий) -Легкий тюль із льону в еко-стилі для квартири чи заміського будинку. Матеріал - матовий льон-жаккард, легка тканина, драпірується красивими складками. Тюль виглядає ефектно та стильно. Тюль м'яко завершить однотонний комплект штор, гармонійно доповнить портьєри з делік..
143 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Мері (сірий)
Тюль Мері (сірий) - Легкий тюль із льону в еко-стилі для квартири чи заміського будинку. Матеріал - матовий льон-жаккард, легка тканина, драпірується красивими складками. Тюль виглядає ефектно та стильно. Тюль м'яко завершить однотонний комплект штор, гармонійно доповнить портьєри з д..
143 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Улюблене місце у будинку для всієї родини – кухня. Однак складно уявити кімнату без фіранок. Вибираючи тюль на кухню, важливо уявляти повну картину всього інтер'єру. Прикрасити вигляд вікна на кухні можна як однотонною тюллю, так і напівпрозорою з різноманітними візерунками. Така, на перший погляд, проста річ здатна надати затишній атмосфері кімнаті і наповнити її домашнім теплом.

Різноманітний вибір тюлю для кухні в нашому магазині

В інтернет магазині Світ Гардін можна знайти велику різноманітність фіранок для кухні: з декоративними оздобленнями та без, кольорові та однотонні, візерунчасті та прості. Ми пропонуємо недорого придбати будь-яку модель тюлі, гарантуючи високу якість та швидку доставку по всій Україні.

Особливості кухонного тюлю

Тюль для кухні – найбільш популярний вид фіранок у всьому світі. Щороку виробники вдосконалять дизайн штор, застосовують нові технології та шукають неповторні рішення. Щоб купити оптимальний варіант, необхідно врахувати загальний дизайн і повну концепцію кімнати. Нинішній асортимент тюлі неймовірно великий, фактура і забарвлення можуть бути різноманітними, що може ввести в ступор при виборі виробів. Найкраще проконсультуватися з професійним консультантом перед покупкою.

Найпоширеніші матеріали, що застосовуються для виготовлення тюлі для кухні - поліестер, бавовна. шовк. Дані вироби мають ряд переваг:
- Легкість та легкість;
- Поєднання з будь-яким інтер'єром;
- Висока якість;
- надійні, міцні матеріали;
- практичність;
- Простота у догляді.
Ще одна перевага - величезний асортимент кольорів та фактур.

Як підібрати тюлі для кухні.

Грамотне оформлення кухонного вікна сприяє закінченій концепції та гармонійному образу кімнати. Не рідкість, що правильно вибраний виріб робить виграшний акцент на вікні. Провідні експерти рекомендують вибирати тюль такого ж відтінку, що й меблі на кухні, опускаючи колір шпалер. Цікавим рішенням стане, подібна до візерунків на меблів або стіні, фактура. Не варто вибирати рясно прикрашену принтом тюль, тому що це виглядатиме наляписто і не акуратно.

Найважливішим фактором вибору є матеріал, з якого виготовлена фіранка. Оскільки вироби, що знаходяться на кухні, потрібно часто прати, важливо, щоб матеріал легко піддавався догляду. Також важливо, щоб тканина була стійка до впливу вологи та пилу.

Наш інтернет-магазин враховує всі вимоги покупців і робить все можливе для того, щоб задовольнити будь-які потреби людини. У нас тільки якісні вироби за найнижчою ціною. Доставка здійснюється в Київ, Херсон, Львів та інші міста України. Ми працюємо не перший рік і вже встигли довести свою перевагу, замовивши тюль для кухні, ви в цьому переконаєтесь.