Фільтр продукції

Ціна
-
грн.
Тканина
Малюнок
Виробник

Тюль в дитячу

Тюль в дитячу Метелики (зелений)
Тюль в дитячу Метелики (зелений) - Легкий тюль із яскравим дитячим принтом по-справжньому прикрасить кімнату та порадує гостей та близьких. Матеріал органза з веселим друкованим малюнком. Тканина легка, майже невагома, вона легко огортає силует вашого вікна і надає йому принадну жіночність і воістин..
169 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Тюль в дитячу Метелики (бузковий)
Тюль в дитячу Метелики (бузковий) - Легкий тюль із яскравим дитячим принтом по-справжньому прикрасить кімнату та порадує гостей та близьких. Матеріал органза з веселим друкованим малюнком. Тканина легка, майже невагома, вона легко огортає силует вашого вікна і надає йому принадну жіночність і воісти..
156 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль в дитячу Принцеси (білий)
Тюль в дитячу Принцеси (білий) - Легкий тюль із яскравим дитячим принтом по-справжньому прикрасить кімнату та порадує гостей та близьких. Матеріал шифону з веселим друкованим малюнком. Тканина тонка, м'яка, напівпрозора з матовою поверхнею, драпірується красивими складками, тюль виглядає свіжо ..
290 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль в дитячу Корабель (бежевий)
Тюль в дитячу Корабель (бежевий) - Легкий тюль із яскравим дитячим принтом по-справжньому прикрасить кімнату та порадує гостей та близьких. Матеріал шифону з веселим друкованим малюнком. Тканина тонка, м'яка, напівпрозора з матовою поверхнею, драпірується красивими складками, тюль виглядає..
296 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль в дитячу Вінні Пух (білий)
Тюль в дитячу Вінні Пух (білий) - Легкий тюль із яскравим дитячим принтом по-справжньому прикрасить кімнату та порадує гостей та близьких. Матеріал шифону з веселим друкованим малюнком. Тканина тонка, м'яка, напівпрозора з матовою поверхнею, драпірується красивими складками, тюль виглядає ..
295 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль в дитячу Тачки 2 (білий)
Тюль в дитячу Тачки 2 (білий) - Легкий тюль із яскравим дитячим принтом по-справжньому прикрасить кімнату та порадує гостей та близьких. Матеріал шифону з веселим друкованим малюнком. Тканина тонка, м'яка, напівпрозора з матовою поверхнею, драпірується красивими складками, тюль виглядає св..
290 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль в дитячу Жираф (жовтий)
Тюль в дитячу Жираф (жовтий) - Легкий тюль із яскравим дитячим принтом по-справжньому прикрасить кімнату та порадує гостей та близьких. Матеріал шифону з веселим друкованим малюнком. Тканина тонка, м'яка, напівпрозора з матовою поверхнею, драпірується красивими складками, тюль виглядає сві..
293 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль в дитячу Жираф (зелений)
Тюль в дитячу Жираф (зелений) - Легкий тюль із яскравим дитячим принтом по-справжньому прикрасить кімнату та порадує гостей та близьких. Матеріал шифону з веселим друкованим малюнком. Тканина тонка, м'яка, напівпрозора з матовою поверхнею, драпірується красивими складками, тюль виглядає св..
293 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль для дитячої кімнати допоможе створити затишок у приміщенні, а також скоротить кількість попадань активних сонячних найкращих на ліжечко або ігрову зону малюка. Зазвичай, тюль у дитячу кімнату шиють із легких, але міцних матеріалів, які здатні витримувати численні прання та повсякденні навантаження. Ще краще, якщо вийде підібрати цей виріб у тон основному кольору інтер'єру або як гармонійне доповнення до вже існуючих портьєрів/шторів.

Вибираємо тюль у дитячу

Тюль для дитячої кімнати має бути не тільки міцною та зносостійкою, а й красивою! Адже кожен з батьків прагне дбати про те, щоб його малюк зростав у гармонії з навколишнім світом. Тюль для ігрової кімнати малюка зазвичай виконаний у світлих тонах, має рівномірне забарвлення (ще краще, якщо основним принтом стануть зображення героїв відомих мультиків або казок), добре пропускати світло, але не дає сонячним променям "сліплювати" дитину.

Тюль дитячий від магазину MirGardin

Магазин текстилю MirGardin пропонує своїм клієнтам придбати гарний та якісний тюль для дитячої за дуже розумною вартістю.

Переваги звернення до спеціалізованого магазину MirGardin:
- Готовий каталог продукції;
- можливість оформлення замовлення у зручному віртуальному режимі;
- широкий сортимент та доступна собівартість;
- лише якісні матеріали;
- Можливість виконання індивідуальних замовлень у стислий термін.

У нашому каталозі лише якісні товари!

Ми готові запропонувати своїм клієнтам якісну та затребувану продукцію, яка буде відповідати всім прийнятим стандартам. Використання легких світлих матеріалів дозволяє найкраще задовольнити запити замовника і зробити так, щоб готовий виріб став прекрасним доповненням для інтер'єру будь-якої дитячої кімнати. Наші швачки ретельно стежать за дотриманням технологій під час виробництва, що гарантує вищі технологічні та експлуатаційні характеристики готових товарів.

Купуємо тюль у дитячу

Тюль в дитячу кімнату можна купити за допомогою зручного онлайн каталогу магазину MirGardin. Ми пропонуємо велику кількість готової продукції, а також виконуємо послуги з індивідуального пошиття штор/тюля та інших супутніх виробів. Досвідчена команда, ретельний контроль за виробництвом та застосування тільки надійних матеріалів – все це гарантує відмінну якість наших послуг! Ми хочемо запропонувати клієнту не тільки доступні товари, а й вигідні умови для їхнього придбання. А зручна доставка клієнтам до адреси безкоштовні консультації фахівця допоможуть вам швидше визначитися з вибором!