Політика Безпеки

Інтернет-магазин текстилю для дому “MirGardin” докладає всіх зусиль для того, щоб Ваша особиста інформація зберігалася в таємниці. Ми не збираємо особисту інформацію про вас, коли ви заходите на наш сайт. Єдина особиста інформація про Вас, яку ми отримуємо, це дані, які Ви надаєте добровільно при заповненні форм.

При реєстрації на сайті інтернет-магазину "MirGardin" у Вас запитується така персональна інформація, як ім'я та прізвище, адреса електронної пошти, номер телефону, адреса доставки тощо. Надання такої інформації у відповідь на запит здійснюється Вами виключно добровільно. Надана Вами інформація використовується інтернет-магазином лише для обробки замовлень або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.

Ваші персональні дані можна змінити, оновити або видалити у будь-який час у розділі "Особистий кабінет".

Для того щоб забезпечити Вас певною інформацією, інтернет-магазин “MirGardin” за Вашою згодою може надсилати на вказану при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. Будь-коли Ви можете відмовитися від розсилки.

При користуванні нашими послугами Ви даєте згоду на збирання, використання та зберігання своєї особистої інформації згідно з цим положенням. Ми залишаємо за собою право на внесення змін до цього документу.