Фільтр продукції

Ціна
-
грн.
Тканина
Виробник

Коротка тюль

Тюль Елізабет (білий)
Тюль Елізабет (білий) - Елегантний тюль із вишивкою стане справжньою прикрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осере..
118 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Кеседі (білий)
Тюль Кеседі (білий) - Тюль із вишивкою стане справжньою прикрасою у вашому будинку. Матеріал - фатин з вишитим малюнком, легка сітчаста тканина середньої жорсткості з поліестерної нитки. Синтетичні волокна, переплітаючись між собою, утворюють прозору сітку з рівномірними осередками. Тюль в..
93 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Селін (персиковий)
Тюль Селін (персиковий). Чудова прозора завіса з органзи. Тканина легка, майже невагома, вона легко огортає силует вашого вікна і надає йому принадну жіночність і воістину божественну красу. На думку сучасних виробників, тюль з органзи доречна практично у будь-якому приміщенні, незалежно в..
67 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тюль Селін (салатовий)
Тюль Селін (салатовий). Чудова прозора завіса з органзи. Тканина легка, майже невагома, вона легко огортає силует вашого вікна і надає йому принадну жіночність і воістину божественну красу. На думку сучасних виробників, тюль з органзи доречна практично у будь-якому приміщенні, незалежно ві..
67 грн.
Базовано на 1 відгуках.