Повернення

Повернення товару належної якості
Тут представлені витяги із Закону України «Про захист прав споживачів» № 3161-IV від 01.12.2005:
«Обмін непродовольчого товару належної якості провадиться, якщо зазначений товар не був у вжитку, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики, а також товарний чек чи касовий чек, видані споживачеві разом із проданим зазначеним товаром. Перелік товарів, які не підлягають обміну на підставах, зазначених у цій статті Закону України.
«Споживач не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно споживачем, що його набуває.»
«…При відмові споживача від товару продавець повинен повернути йому грошову суму, сплачену споживачем за договором, за винятком витрат продавця на доставку від споживача поверненого товару, не пізніш як за десять днів з дня пред'явлення споживачем відповідної вимоги.»
Доповнення №3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 р. №172
Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню): Продовольчі товари, лікарські засоби та засоби, предмети сангігієни тощо.
Непродовольчі товари:
швейні та трикотажні вироби
фотоплівки, фотопластинки, фотографічний папір
корсетні товари
парфумерно-косметичні вироби
пір'яні-пухові вироби
дитячі іграшки м'які
дитячі іграшки гумові надувні
зубні щітки
мундштуки
апарати для гоління
помазки для гоління
гребінці, гребінці та щітки масажні
сурдини (для духових музичних інструментів)
скрипкові підборіддя
рукавички
тканини
тюлегардинні та мереживні полотна
килимові вироби метражні
нижня білизна
білизна постільна
панчішно-шкарпеткові вироби
товари в аерозольній упаковці
друковані видання
лінійний та листковий металопрокат, трубна продукція пиломатеріали, погонажні (плінтус, лиштва), плитні матеріали (деревноволокнисті та деревостружкові плити, фанера) та скло, нарізані або розкроєні під розмір визначений покупцем (замовником)
аудіо-, відеокасети, диски для лазерних систем зчитування із записом
вироби з натурального та штучного волосся (перуки)
товари для немовлят (пелюшки, соски, пляшки для годування тощо)
інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилки тощо)
ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння
Повернення та обмін товару неналежної якості (шлюб)
Вся пропонована нами продукція чудової якості. Проте ми ретельно перевіряємо весь товар перед тим, як відправити його покупцю. Це гарантує відсутність браку в наших виробах. Якщо ви все ж таки виявили шлюб в отриманому вами товарі, поверніть його нам і ми самі покриємо всі пов'язані з цим транспортні витрати.
Важливо знати
Зверніть увагу: відтінок вибраної вами на нашому сайті тканини насправді може бути трохи іншим. Причина цього — різниця в налаштуваннях та кольоропередачі монітора.
Відміна замовлення
Ми обробляємо будь-яке замовлення протягом однієї доби з моменту його надходження. Протягом цієї доби ви можете скасувати своє замовлення. Для цього вам достатньо зателефонувати до нашої служби підтримки або написати на нашу електронну пошту. Після закінчення зазначеного часу, ми, на жаль, не зможемо скасувати ваше замовлення, оскільки воно буде вже оформлене та відправлене.