Умови використання

Використання сайту MirGardin.com.ua з незаконною метою суворо заборонено. Користувачі, які заходять на сайт, зобов'язуються дотримуватися встановлених нами правил, положень та умов, описаних у цій статті. Якщо ви не погоджуєтесь з перерахованими правилами, вам доведеться відразу ж залишити сторінки цього сайту.
Зміни
MirGardin.com.ua може повністю або частково змінювати зміст розміщеної на своєму сайті інформації, не попереджаючи відвідувачів про підготовку або вже зроблені корективи. Якщо після внесення змін ви залишаєтеся користувачем нашого сайту — значить, ви повністю з ними згодні.
Посилання на інші сайти
На сайті MirGardin.com.ua можуть бути посилання на інші ресурси. Їх обслуговують та контролюють інші веб-майстри. Тому ми не гарантуємо безперешкодний доступ до цих ресурсів і коректність інформації, що зберігається на них.
Авторські права
Авторські права на Веб-дизайн, графіку, торгові марки, фотографії, текст, програмне забезпечення та вихідні коди нашого сайту є інтелектуальною власністю або ліцензовані та належать MirGardin.com.ua у повній відповідності до закону.
Відвідувачам нашого сайту заборонено користуватися взятою з нього інформацією з корисливою або комерційною метою, копіювати її, завантажувати, зберігати, розповсюджувати, відтворювати, передавати або продавати без письмової на те згоди власника авторських прав. Виняток становлять завантаження, роздруківки та скопійовані з нашого сайту сторінки для особистого, домашнього, некомерційного застосування.
Приємних покупок!